Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

,,,,cinsel bozukluklar,!!!!

  • Listelenen: 25 Şubat 2013 17:24

Tanıtım:

yapılan araştırmalarda e-posta ve telefonla yapılan başvuruları değerlendirdiklerinde, her 100 kişiden 70//’inde cinsel ,,arzu ve ıstek …….. işlev bozukluğu olduğunu ve bunların çoğunun cinsel ,,arzu ve ıstek …….. terapiste veya bir hekime başvurmadığını tespit ettiklerini savundu. Bu yaklaşımın cinsel ,,arzu ve ıstek ……..liğin hala tabu olduğunun bir kanıtı olduğunu ve cinsel ,,arzu ve ıstek …….. tedavi için insanların nereye başvuracakları konusundaki bilgisizliklerinden kaynaklandığını ifade eden,dr cem kurt  şöyle konuştu:
“Genellikle halkımızın aklına her türlü cinsel ,,arzu ve ıstek …….. sorun için ilk önce hocalar ve medyumlar geliyor, muska yazdırılıyor. Bir cinsel ,,arzu ve ıstek …….. terapiste veya hekime başvurulduğunda ise genellikle sorun ağırlaşmış oluyor, çözümü zorlaşıyor. Ama en kötüsü insanlarımız çözümü olmayan bir derdin içine düştüklerini sanıp, umutsuzluğa kapılıyorlar ve cinsel ,,arzu ve ıstek ……..likten zamanla soğuyorlar. Avrupa Birliği’ne girme sürecinde olan Türkiye için cinsel ,,arzu ve ıstek ……..liğin hala bir tabu olmasında herkesin kendi payına bir ders çıkarması ve elinden geleni yapması gerektiğini düşünüyoruz.”

dr cem/ cinsel ,,arzu ve ıstek …….. eğitimin, toplumun genel cinsel ,,arzu ve ıstek …….. sağlığının korunması, çocukların ve ergenlerin erişkin yaşama sağlıklı bir geçiş yapabilmelerini kolaylaştırmak açısından her geçen gün daha da önem kazandığını söyledi. cinsel ,,arzu ve ıstek …….. eğitimin, anaokulundan başlaması ve yasal zorunluluk gerektiğini savunan Bacanak, şunları kaydetti:
“cinsel ,,arzu ve ıstek …….. sağlık ve cinsel ,,arzu ve ıstek …….. eğitim, hayatımız boyunca öğrendiğimiz ve önemsenmesi gereken önemli bir süreç olmasına karşın, üniversitelerimizin tıp fakültelerince, psikolojik danışma ve rehberlik gibi cinsel ,,arzu ve ıstek …….. sağlık konularıyla ilgili eğitim veren diğer fakültelerince, Sağlık Bakanlığınca, ailelerimizce, öğretmenlerimizce ve diğer
eğitimcilerimizce üzerinde yeterince durulan bir konu maalesef olamamıştır. cinsel ,,arzu ve ıstek …….. eğitimin sorumluları yalnızca doktorlar, psikologlar, öğretmenler değildir. Öğrenme önce aile içinde başlar, daha sonra okullarda öğretmen, akran grupları, doktorlar, bu alanda çalışan diğer sağlık elemanları ve medya aracılığı ile devam eder. Dernek olarak cinsel ,,arzu ve ıstek …….. eğitimin kademeli olarak anaokulundan itibaren biyolojik değişiklikler ortaya çıkmadan verilmeye başlanmasını öneriyoruz.”

dr cem/ ayrıca okullarda öğrencilere yönelik sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi, öğretmenler, okul sağlığı hemşireleri ile rehberlik ve danışmanlık hizmeti veren kişilerin sayısının cinsel ,,arzu ve ıstek …….. sağlığı daha çok kapsayacak şekilde artırılması gerektiğini; Danimarka, Hollanda, Portekiz ve İsveç gibi AB ülkelerinde olduğu gibi okul ders programlarında cinsel ,,arzu ve ıstek …….. eğitime yer verilmesinin önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Listing ID: 477512b8221e4134

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.